| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru persoanele care detin o pagina pe facebook si care stiu de "publicitatea " altor pagini prin chestia aia cu @Numele paginii.
Am o problema cu asta..de saptamana trecuta fac "publicitate " dar ..nu mai apar notificarile straight face. Adica..imi apar doar comment-urile si like-urile nimic mai mult...[ tag-uri sau altcevastraight face ]

Ce pot face sa ..remediez problema?

1 răspuns:
| andreea171998 a răspuns:

Intra la setari poate s-a schimbat vreo setare pentru notificari.