| Mirrabella a întrebat:

Am o întrebare. poate o să va pară stupidă. dar mă bate curiozitatea. cum fac bară aia de jos, de la windows transparentă laughing? [Scuzaţi categoria puppy dog eyes ] Fundă whistling!

Răspuns Câştigător
| IonC a răspuns:

Faci asa: 1big grinai click dreapta pe desktop si dai Personalize. 2: Undeva in fereastra cauta Window color si dai click. 3: Cauta unde scrie Color intensity si dai cursorul la maxim in stanga. 4: Dai Save changes si gata.

PS: Doar pentru Windows 7.

2 răspunsuri:
| Raizen69 a răspuns:

Dai clik deapta pe bara dupa aia dai la proprietati si setezi Auto-hide the taskbar si dai apply.

| Mirrabella explică (pentru Raizen69):

Mersii,dar vreau să o fac transparentă [că e albastră laughing ] Nu să o ascund! happy