| UbexFlo a întrebat:

Am o intrebare referitoare la optiunea"comunicare nelimitata cu 3 prieteni in retea". EU am 4 numere favorite in lista si prietenul meu cand a vrut sa schimbe un nr a fost taxat cu 0, 75 de centi. el avea 3 numere favorite si ii aparea modoficare iar mie imi apare definire desi aveam amandoi 3 numere favorite. Ce se intampla? Aman2 avem aceeasi optiune cu 3 numere.

1 răspuns:
| wellman a răspuns:

Prima definire a numerelor a fost gratuita. urmatoarele se taxeaza.