| micurutza2005 a întrebat:

am o intrebare :se poate corecta direct pe stik o lucrare sau trebuie copiat din nou in calc si corectat si apoi trecut din nou pe stik? daca se poate direct pe stik cum se face ca eu am corectat si nu se salveaza tot asa e pe stik cu greseli.Mersi.

Răspuns Câştigător
| LeKu a răspuns:

Incerca sal copiezi inapoi in pc altfel nu va merge...succes

4 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut este posibil sa ai o problema cu stick-ul (vezi sa nu fie prea plin stick-ul). In mod normal ar trebui sa poti corecta direct pe stick doarece un stick este cam acelasi lucru cu un Hard-Disk si anume stocheaza informatii si ar trebui sa permita
editarea informatiilor direct pe el.

| necdannec a răspuns:

Deschide lucrarea de pe stick, editeaz-o si cand inchizi salvezi pe desktop sub o alt nume dupa care copii pe stik.

| RappaDanny a răspuns:

Vezi ca pe undeva stikul are un fel de buton, uitate atent. ala e cel care blocheaza sa nu poti modifica direct de pe stick, nu poti nici sa stergi de pe el

| micurutza2005 explică:

Homye18 nu cred ca e asa plin ca e de 8GB si nu e pe el decat o lucrare de vreo 64de pagini.