| Necunoscutu92 a întrebat:

Sos am copiat la teza la mate cand am copiat nu m-a prins poate sa ma prinda la corectare ps am facut si eu unele probleme singur ma va prinde cand ca am copiat cand va corecta tezele

Răspuns Câştigător
| Alicia111 a răspuns:

Conform regulamentului nu are voie sa iti dea 1 daca nu te-a prins in momentul in care ai copiat. incearca sa inveti exercitiile pe care le ai copiat(genul acela de exercitii) iar daca te va scoate la tabla le vei stii. daca iti da nota pentru copiat asta este in viitor vei rade si vei face glume pe acest subiect. keep it up

1 răspuns:
| AdrianVoicu a răspuns:

Doar daca ai copiat de la cineva din clasa si exercitiile ar arata la fel, in rest nu