| Crypt a întrebat:

Ati copiat vreodata de pe telefon la o lucrare?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

La lucrare? niciodata...
La teza? aicea dalaughing dar nu copiat, am facut toate calculele la matematica pe telefonlaughing nu sunt sigur daca profa nu m-a vazut, dar daca a facut-o, nu mi-a zis nimiclaughing
eram disperat nu stiam cat face radical din 2laughing

| Aηdεεε a răspuns:

Daa laughing. Metoda e bunalaughing. pe mine nu m.a prins :d

| thegatekeeper a răspuns:

O data, la latina, fiindca nu puteam sa retin atatea terminatii pentru conjugari si diateze si le-am facut o poza pe telefon laughing.

| wertori a răspuns:

Eu am copiat si la teza laughing

| ssssssfdsgfser a răspuns:

Chiar ieri la istorie.Am intrat repede pe wikipedia si pam pam Thomas Alva Edison descriere perfectalaughing).