| 123lalala a întrebat:

am o intrebare. tabletele ..merg si cu wireless? sau cum functioneaza? va rog raspunsuri cat mai concrete
si inca ceva..in strainatate sunt mai scumpe sau mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

Functioneaza cu wireless.
Sunt tari in care sunt maiieftine dar si unde sunt mai scumpe.

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Da desigur, normal toate tabletele au wireless si unele optional au si 3G pentru conexiune la internet mobila dar si pentru a folosi tableta ca telefon.

| bogddan4you a răspuns:

Este normal casa mearga prin wireless ca si un tel trebuie sa aiba wireless in tel si sa ai net cu modem sau cu wireless cel mai bun este dela romtelecom sper sa-mi dai funda.

| thestyle a răspuns:

Tabletele numai cu wireless merg.

| 123lalala explică (pentru thestyle):

Deci, daca am net si wireless la PC, pot sa il folosesc si la tableta?

| TheNone a răspuns:

Tabletele merg doar cu WIRELESS straight face.