| anonimxenotome a întrebat:

Buna! Am o mare problema cu niste fotografii care nu se deschid pe laptop. Este cineva care ma poate ajuta? Au o incarcatura sentimentala uriasa si imi doresc foarte mult sa le recuperez. Erau facute cu un aparat foto si au fost sterse si in seara asta am reusit sa le recuperez cu un program insa nu se deschid toate si exact cele de care am nevoie nu se deschid. Pot trimite pe email poze la cine cunoaște cu ce si cum imi arata, sau pot plati chiar numai sa le pot recupera.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cele care nu pot fi deschise au fost rescrise pe spatiul dedicat partitiei HDD si vor fi cred imposibil de recuperat!

| Simpatic a răspuns:

Trimite aceste fisiere userului zilog a zis el ca are scule si tehnica sa poata recupera asa ceva!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Baga si la mine cateva si iti zic daca e busit doar headerul sau sunt trosnite de tot. creative.creator@gmail.com

| halogen001 a răspuns:

Cele care nu se deschid au continutul alterat si sansele de a fi recuperate cred ca sunt mici. Mai mari ar fi sansele de recuperare daca cel care incearca recuperarea ar avea la dispozitie si cardul de memorie respectiv si daca ar fi priceput in domeniu.

| zilog a răspuns:

Am 26 de ani experiență în recuperări date
Dacă amicii de mai sus nu vor reusi
Este posibil să te ajut eu.
Am lucrat în elveția 5 ani la o firmă de renume mondial în recuperări de date și rezolvam în medie 4 din 5 clienți/ zi
Asta înseamnă un procent de
6000 clienți fericiți in decurs de 5 Ani

Si 1500 de clienți ne fericiți pe care nu am avyt cu ce să ii ajut
Pentru care nu am putut face nimic.

Iar eu majiritatea banilor castugati i-am plătit pentru a avea și eu sculele mele și am plătit informații secrete proceduri.
Dar a fost o investiție greșită eu nu am estimat că va lua o așa de mare amploare salvarea datelor în cloud. În concluzie acum fără să mă laud cred că am cele mai calitative echipamente de recuperare a datelor din România
Plus softuri si cunoștințe secrete foarte avansate pe care le-am cunpărat cu echivalentul banilor castigați in 2 ani de munca in elveția.
Acun sunt in trecere prin România
Pt că am locuit in Anglia in ultimul an si am venit pâmă în România doar ca să imi iau Adio de la această țară din punct de vedere profesional
Adică am venit doar cu scopul ca sa imi strâng toate piesele componentele si sculele de micro-electronică pentru că am găsit un job foarte bun în Nordvegia să repar stații de emisie recepție și sisteme de navigație pentru iahturi mici ambarcarțiuni
Plătit foarte bine.
DAR TOTUȘI AȘA AM EU UN PRESENTIMENT CĂ NU VĂ VOR PUTEA AJUTA cei cu adrese de e-mail.
Si nu spun asta penteu ca aș fi cumva invidios
Ci pentru că eu cred că lor le scapă un mic detaliu care face diferența între un amator și un electronist automatist programator industrial cu diplome si 21 de ani de EXPERIENȚĂ zilnică în reparații electrică electronică software programare.
Ca să le dau doar un indiciu ei folosesc programe softuri chiciuri făcute de o fabrică de o firmă generaliste ei nu fabrică softurile din mintea lor conform necesității respective reale de la fața locului exact pentru cazul respectiv.
Ei nu se uită in cod mașină să vadă ce se întâmplă.
Nu le spun mai multe lucruri pentru că ar însemna să le ofer consultanță gratis!

PE SCURT DACĂ NU MERGE CU APĂ SFINȚITĂ

ATUNCI CONTACTAȚI-MĂ PE PRIVAT
Și voi încerca să vă ajut eu.

| Sophieka a răspuns:

Stiu cum este sa aiba o fotografie / un obiect o valoare sentimentala! Si sa simti ca ti se zdrobeste inima daca pierzi acel obiect care valoreaza pentru tine!
Sper sa fi ajutat si sa le poti redeschide pe toate!
Iti propun sa mergi la un magazin foto ca sa le scoti pe cele pe care le iubesti si sa iti faci un album, cum era inainte de tehnologie!
Eu cand merg la magazinul foto din oras, ma costa doar 2 lei o poza ca pentru album, de dimensiunile : 10 x 15 cm

| Tokyo44 a răspuns:

E posibil sa te pot ajuta.
Trimite câteva și dacă reușesc le poți trimite pe toate.
leugeaman@gmail.com

| Refresh0 a răspuns:

Salut. Iti las un email pe care sa le trimiți.
Email: ionathanp@yahoo.com