| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume! Am un Nokia 6234 si am o problema la el.Am o optiune de internet de la Cosmote,cand il conectez la calculator prin cablu de date si ma conectez la internet prin Nokia PC Suite, la telefon imi spune urmatorul lucru "Sincronizare/Expediere date 0 din 66... "si imi opreste telefonul si mi-l aprinde iarasi! Ce trebuie sa fac? Dau o funda mai mare pentru cine-mi raspunde la intrebare!

2 răspunsuri:
| mytyk a răspuns:

Pai cand bagi cablu de date in mod normal trebuie sa iti apara si alte optiuni din care sa alegi, dar din datele pe care le-ai dat tu se pare ca este selectat din setari de la conectivitate> cablu de date este selecat sincronizare sau stocare date. Ca sa schimbi in in setari dai la conectivitae dai la cablu de date si selectezi acolo PCSuite! Sper sa-ti mearga!

| DyRUS a răspuns (pentru mytyk):

Problema e ca nu am PC Suite acolo happy