| angel22 a întrebat:

am o mare problema.pls helppp crying( Tocmai am introdus cardu din aparatul foto in calk. si am sters din greseala toate pozele dp el. In cosul de gunoi nu le gasesc, pls help. Unde le-as putea gasi? pls hepllllll

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca nu le poti recupera, vezi aici acest program gratuit http://www.panalu.net/2010/12/recuperare-fisierele-sterse-cu-undelete.html iar daca nu reusesti sa recuperezi pe toate pe site mai sunt alte doua programe pentru a recupera fisierele sterse accidental

4 răspunsuri:
| bogdan1011 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar cred ca s-au dus pe vecie, programele de recuperat fisiere sterse functioneaza doar daca fisierele sunt sterse de pe hdd

| lala178 a răspuns:

Ai incercat sa bagi iar cardul in camera? pe mine nu ma lasa sa sterg pozele de pe card atunci cand il bag in calc...

| sibiufoto a răspuns:

Un program foarte bun și gratuit pentru recuperare este Recuva. Alegi unitatea unde să scaneze, selectezi "Pictures" la tipul de fişiere căutate şi aştepţi câteva minute.

| angel22 explică:

Mss mult... dar cum se folosete programul? lasa un id plsss