| MmarinaMadalina a întrebat:

Am o mica mare problema.In seara aceasta cand am vrut sa intru pe messenger nu am putut. Aveam yahoo messenger 10.am scris id`ul si parola si imi zice ca id`ul sau parola sunt gresite.Am incercat de mai multe ori si degeaba in schimb pe mail nu este nicio problema pe mail merge.Am reinstalat yahoo messenger10 si iar degeaba.Pana la urma am instalat y. m 11 si imi zice ca este o problema cu internetul dar nu este nicio problema adica imi merge orice.Ma poate ajuta cineva? Funda...

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Ti s-a spart conectiunea automata!
Pentru a porti cum trebuie, faci o conectiune proxy.Cum faci asta? Deschizi mesul, sus ai messenger, connection preferences si ii dai connect via proxy. Dupa ce va porni (merge)
dai repede log out si o dezactivezi!
Bafta!

2 răspunsuri:
| kRyStY_1411 a răspuns:

Pai cateodata este vreo problema la yahoo nu conteaza ce yahoo in unele zone dar numai cateodata! dupa isi revine la normal! FUNDAAA

| dinutu98 a răspuns:

Pai poate fi de vina si calculatorul cu placa de retea
sau cineva tia spart parola