| Andreea9879 a întrebat:

Am o mica..Mare,problema. Mi-am uitat parola de la facebook,iar id-ul pe care e facut contul de facebook,este inactiv, fiindca nu l-am mai folosit de ceva timp.Am vreo sansa sa recuperez contul de facebook? Va rog ajutati-ma sad.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Daca id-ul este inactiv nu ai nicio sansa, doar prin id pputei sati recuperezi parola

| Andreea9879 explică (pentru IonutGaby):

Oh..Am intrebat mai multe persoane si am primit acelasi raspuns.Dar am zis sa imi incerc norocul si aici.Iti multumesc mult, oricum.

1 răspuns: