| AngiFmss a întrebat:

Bunahappy

Mi-am facut un nou id. si cand bag pe cineva in lista, sau ma baga el apare la Adress Book'straight face si mie nu-mi apare daca acea persoana e onlinestraight face
Cum pot face sa vad asta? love struck
Fundda

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. E de la ei din sistem. Incearca sa bagi cat mai putine persoane pe zi ca altfel asta patesti. Nu ai cum sa rezolvi crede-ma. Am vorbit online si cu un dela de la yahoo si tot nu s-a rezolvat. Deci introdu cate 5-6 contacte pe zi si o sa mearga chiar daca o sa dureze ceva big grin

2 răspunsuri:
| TipaRoz a răspuns:

Cand deschizi Adress Book-ul, dai click pe contactul pe care vrei sa il vezi daca e online si in fereastra respectivului in coltul din dreapta sus, va aparea Add User, dupa ce vei da click pe Add User contactul se va adauga definitiv in lista. Daca ti-am fost de ajutor, FUNDA:*