| UnicornFlavored a întrebat:

am o probelma cu bateria telefonului. cand e la incarcat nu pot sti sigur daca se incarca sau daca a incetat sa se mai incarce, iar cand se incarca cat de cat incepe sa se descarce chiar daca e la incarcat si arata ca se incarca. (la momentul acesta telefonul e inchis si bateria moarta.D)
exista vreo modalitate de a alva bateria ori vreun truc ca sa o fac sa se incarce cat de cat sau nu mai are nici o sansa si trebuie inlocuita? mersi mult.

1 răspuns:
| AlbutzZu a răspuns:

Poate e de la baterie sau de la incarcator ca si eu am un incarcator care face figuri