| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a întrebat:

Mi-am pus telefonul la incarcat si a incarcat pana la 88%, iar dupa arata ca se incarca dar nu a mai urcat.O alta problema este ca arata ca bateria se incarca doar cand e inchis de tot.Cand il am deschis, nu imi arata ca se incarca.In alte dati imi arata.Intrebarea este De ce?

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Cel mai probabil e o problema de soft, Allview-rile au probleme frecvente cu softul. Trimite-l la garantie.

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ce telefon e?

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 explică (pentru Mihai1810):

Allview p9 energy lite 2017

| Mihai1810 a răspuns (pentru Lalu_Maria-Alexandra_1988):

Cel mai probabil e o problema de soft, Allview-rile au probleme frecvente cu softul. Trimite-l la garantie.

| Popescu_Alin_1999 a răspuns:

Este foarte deteriorată bateria..schima bateria si sigur nu va mai face așa.
Funda?

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 explică (pentru Popescu_Alin_1999):

Da,dar nu e telefon care sa i se poate despace carcasa si sa i se schimbe bateria.E gen,, sigilat,,