| TheVampireDiaries01 a întrebat:

Am o problemă. Am făcut un cont de mail cu care mi-am propus să-mi fac cont la Romtelecom pentru a vedea factura detaliată în format electronic. Problema e că am făcut contul de mail, începusem să-mi fac contul la Romtelecom dar nu-mi trimite pe mail contul de reactivare ori nu-l primesc (zic asta pentru că am trimis de pe un alt cont mail un mesaj pe acest nou cont de mail si nu l-am primit). Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Madeline33 a răspuns:

Daca ai facut contul de mai pe Yahoo, ai grija ca, mai nou, daca esti din Romania, atunci cand iti creezi contul, Yahoo iti seteaza in asa fel incat adresa de e-mail nu se mai termina cu ".com" ci cu ".ro". Adica o sa fie gen "email@yahoo.ro".