| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, am instalat recent windows XP sp3 si nu am driver video, as avea nevoie de el dar nu stiu de unde sa il iau... Am laptop Acer Aspire 5520. Mersi! Dau funda plus vot!happy P.S: scuze categoriahappy!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player.

| Andreeaa19 a răspuns (pentru Salontanul):

Mersi mult de tothappy! Am reusit.

| Salontanul a răspuns (pentru Andreeaa19):

Multumesc si eu.

4 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Realtek, e un driver audio bunisor.