| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am o problema, am instalat Ubuntu pe pc, si nu vrea sa-mi instaleze placa video, adica totul merge in lag

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Ce placa video ai? Ce versiune de Ubuntu? Ce ai incercat pana acum si nu merge? Ai incercat cu aplicatia Video Drivers din meniu?

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru tpuuser999):

Salut, am Radeon Hd8450, ultima versiune care exista, si doar din meniu am incercat, m*am uitat si la toturiale pe Youtube cum sa instalez AMD catalyst controller center, dar dupa ce l*am instalat, i*am dat restart si nu am mai putut sa-mi scriu parola