| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema am iPhone 7+ si de câteva zile observ ca telefonul meu se inchide si deschide fără ca eu sa i fac nimic.Se deschide dar se inchide imediat eu neavând posibilitatea sa umblu pe el.De ex astăzi a făcut acest lucrul de la 1 dimineața si si a revenit abia la 07:30. Dacă știți care ar putea fi cauza si cum ar putea fi remediata va rog sa ma ajutați!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune l la incarcat poate este descarcat si de aceea se inchide. Daca nu atunci mergi la servis cu el poate fi o problema mai serioasa, trebuie resoftat.

| doctorandus a răspuns:

Dă-i o resoftare cu iTunes.

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil este problema aceea a iPhone-urilor și frigul. Sau are vreun flex desprins pe dinăuntru.