| alecsasweet a întrebat:

Am o problema! Am un LG KP502 Cookie. Intru pe facebook si imi arata undeva jos daca vreau sa descarc facebook mobile (sau ceva de genul). Am dat sa il descarc, se descarca, ma atentioneaza apoi ca autentificarea a esuat, apoi imi arata ca descarcarea aplicatiei este finalizata si imi mai spune ca s-a descarcat in jocurile si aplicatiile mele. Dar cand intru in folderul jocurile si aplicatiile mele nu este nimic. De ce? [mentionez ca o prietena de-a mea a descarcat facebook mobile si are acelasi telefon]. Spuneti-mi va rog ce sa fac. Multumesc! Funda pentru cel mai explicit raspuns. :*

1 răspuns:
| Milea_Octavian_1994 a răspuns:

Am patit si eu asta, dar cu vreo 30 de lei iti poti resofta telefonul si nu vei mai avea niciun fel de problema.