| Ryx a întrebat:

Am o problema...
Am un telefon ( Nokia Lumia 520 ) si nu imi citeste cablu USB sad
Cand conectez cablu USB la pc, se aude acel *tring*, telefonul incepe sa se incarce insa nu gasesc in My Computer *windows phone* ca sa pot descarca muzica, poze... Inainte mergea...
Am incercat si cu alt cablu USB si tot nu merge sad
Va rog mult sa ma ajutati puppy dog eyes
FUNDA!

5 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Dupa ce introduci cablul in pc, trebuie sa ii dai conectare de pe telefon.

| cosminvlad a răspuns:

Incearca cu un Nokia Pc Suite. Sigur va merge. Il gasesti pe net si e gratuit. Daca nu merge, un hard reset si gata :3

| Ryx explică (pentru cosminvlad):

Am descarcat dar nu pot face nimic... scrie :
"Conectat in mod incompatibil "

| cosminvlad a răspuns:

Atunci da la setari telefon, conctivitate, usb, si bifezi conectare