| orton123456 a întrebat:

de mult ma framant cu aceasta intrebare.De 2 luni am un Nokia lumia 520, cu windows phone 8.Am un SD card.Atunci cind imi conectez telefonul la computerul meu(am windows xp professional) mai pe scurt calculatorul imi detecteaza telefonul ca pe un aparat foto si cind il conectez se incarca iar apoi imi arata ca pot sa pun poze pe calculator,am pus vreo citeva,dar acum vreau sa-mi pun ce muzica pe sd card, dar nu pot caci calculatorul numi detecteaza sd cardul, pot sa pun doar poze pe computer si atit. Am 2 intrebari:1 Cum pot pune fisiere si alte chestii pe telefon. 2big grinaca nu voi putea pune fisiere cum pot face sa mai pun si videoclipuri pe calculator, caci cind conectez usb imi da voie doar poze. Mersi

2 răspunsuri:
| Ciulica_Raul_1995 a răspuns:

Daca zici ca iti arata telefonul doar ca aparat foto ar trebui sa intri la setari si sa il comuti la modul stocare de date ...si atunci ar trebui sa iti citeasca si cardul sd