| Bota_Cosmin_1999 a întrebat:

Buna,am o problema, am vazut de aproximativ 3 zile ca laptopul imi descarca mai greu,am intrat pe telefon si acesta imi descarca mai rapid prin wireless decat laptopul,am reinstalat winowsul si tot aceeasi problema, pana acum nu mi-a mai intamplat descarcam forte bine, ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| InfiresMan a răspuns:

Poate fișierul pe care vrei să-l descarci e prea mare?
Sau memoria laptop-ului e plină

| Zaygon a răspuns:

Posibil si adaptorul wireless din el, antenele interne sa nu fie montate calumea. Driverele le ai la zi? Du-l la cineva care se pricepe ca aici pe net mai greu cu sfaturile.