| IoanaL98 a întrebat:

.am o problema cu aplicatia WhatsApp..de ceva timp nu mai pot primi sau trimite mesaje..mentionez ca nu este de la net... daca reinstalez aplicatia va fi vreo schimbare?

5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Cred ca da, incearca

| whatevernvm a răspuns:

Instaleaza iar aplicatia

| whatevernvm a răspuns:

Astazi nici mie nu mi-a mers si am zis sa astept pana maine si o reinstalez happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai calma momentan, cred ca e o problema de la ei, am auzit foarte multe persoane azi ca nu le merge, nici mie nu imi merge

| Andreeeeaa15 a răspuns:

Au anuntat pe twitter ca este o problema temporara, deci o sa fie rezolvata cat de curand.