| Iceicebby66 a întrebat:

Am o problemă cu cardul de grafici al calculatorului.
Doresc să accesez jocul Star Stable, însă îmi apare eroarea că am nevoie de OpenGL 3. Nu știu cum pot să updatez cardul, sau cum să procedez. Trebuie să iau altul? Sau să mă duc la un specialist?

3 răspunsuri:
| Glav a răspuns:

Incearca una din variantele astea:
1. Update la Placa video.
2Apasa click dreapta pe iconita si deschide-l cu Run as Administrator, click dreapta--properties--Compatibility---Run this program in combatibility mode for windows XP SP2 (asta in cazul in care ai windows 7 x64)

| Iceicebby66 explică (pentru Glav):

Mulțumesc de răspuns, dar am windows x32. Cred că o să dau udpate la placa video.

| Glav a răspuns (pentru Iceicebby66):

Incearca!
Bafta man!