| Alina9121 a întrebat:

Am o problema cu caștile bluetooth, ieri le-am procurat și abia acum am observat că atunci când volumul este maxim sunetul la casca stânga nu este clar, fâșâie. Care ar putea fi motivul?

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Încearcă și conectează-le din nou la bluetooth sau încearcă să le conectezi la un alt aparat bluetooth, sau încearcă și conectează cablul de încărcare a bateriei și deconectează-l din nou și vezi dacă este vreo diferență, în caz contrar înseamnă că nu sunt de calitate și poți să le duci la magazin de unde le-ai cumpărat să ți-le schimbe sau să îți ramburseze suma plătită. Un an nou mai bun, la mulți ani.