| Anonim6282 a întrebat:

Am o problema cu contul de insta... in fiecare zi imi apar straini la fllw. Eu nu ii adaug, iar contul il am privat. Stie cineva de ce se intampla chestia asta si ce pot face?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Sterge contul, ai intrat intr-o baza de date a terminatiolor de followeri, practic ei asteapta acum sa le dai inapoi pentru ca... platforma este folositoare in vreun fel?

| Anonim6282 explică (pentru LPCTSTR):

Nu pot rezolva in alt mod?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonim6282):

Vor veni altii si altii pana te vor afecta psihic si vei inbebuni

| MaryMaria333 a răspuns:

Dale block si s-a rezolvat! Ce mai stai pe ganduri?

| Anonimus107 a răspuns:

Asa patesc si pe Facebook, ce ciudat e.