| Pandaaaaaaaaa a întrebat:

Bună, am o problemă cu Facebook, intr-o seară, mai exact ieri, am comentat câteva poze de la o pagină. Dintr-o dată mi-a apărut "Conectaţi-vă pentru a continua", am apăsat un F5 şi am văzut că eram deconectată, când să întru în cont m-a pus ori să îmi dau numărul de telefon ca să îmi trimită un cod, ori să identifig nişte prieteni prin TAG, am ales a doua variantă, acum nu mai pot posta la nici o pagină nimic, pot doar să dau LIKE, cât va dura astaaa?!

1 răspuns:
| DeeaVonP a răspuns:

Poate ti-a dat BAN, poate ai comentat ceva deranjator...Fa-ti alt cont de Facebook, unii admini de la unele pagini nu-si permit sa dea BAN fara motiv, dar sunt aiuriti, mi s-a intamplat si mie si trebuia sa-mi fac alt cont. Funda?