| alexandru899 a întrebat:

am o problema cu firefox, de vreo 2 ore mi se blocheaza partea de sus,(imagini web videoclipuri...)nu mai pot modifica cuvintele din casuta de cautare, deschide fila noua sau comuta intre ferestre. explorerul merge perfect, iar antivirusul nu gaseste nici un virus stiti care poate fi cauza? mersi

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Problema este de la mozilla, mai exact de la versiunea asta noua de mozilla, de asta a si pierdut foarte mult in topuri.
Iti recomand Opera sau Google Chrome

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Mai bine foloseste Google Chrome. Uite aici de ce si de unde sa il descarci: http://www.tutorialepc.ro/google-chrome-sfaturi-si-trucuri.html