| REZISTANCE a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome, ma uit pe Youtube si dupa 5-10 minute incepe ca videoclipul sa aiba lag si lagheaza pana misc mouseul, pana acum nu am avut problema asta si nu gasesc o solutie. Cum pot sa il rezolv? Am incercat cu reinstalarea browserului si stergerea cookie-urilor si a istoricului plus curatare in Drive C de fisiere temporare si offline dar tot face asa. Help happy

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Cum a zis și Răzvan, cel mai probabil se supraincalzeste procesorul sau placa video.
Instalează Coretemp sau mai bine HWinfo64 și urmărește temperaturile în timp ce rulezi conținut video.
De precizat ca primul progrămel îți arată doar temperatura procesorului, deci ca să vezi temperatura plăcii video ai nevoie fie de GPU-Z, fie de Speccy, fie de HWinfo64

| PainTech a răspuns:

1. E problema de la drivere ( testeaza in safe-mode )
2. E o problema cu overheating ( dezactiveaza overclock -daca folosesti-. Poate e timpul sa desfaci carcasa si sa cureti praful )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca se 'incinge' ceva prin el.

| REZISTANCE explică (pentru anonim_4396):

Toate sunt la temperaturi normale

| seularts a răspuns:

Posibil sa fie din Settings > Use hardware acceleration when available. Incearca sa verifici cu optiunea on/off daca merge ok!