| Oniisu a întrebat:

am o problema cu imprimanta.

Am o imprimanta Hp Officejet J4580 All-in-one si nu pot sa scot de pe computer sa scot pe coli A4.
( adica gen am un document facut in word si imi scoate nimic. imi ia foaia si mi-o da goala )
Dar daca vreau sa scanez ceva merge foarte bine...
Ajutor va rog puppy dog eyes
Dau funda happy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Drragos a răspuns:

De aici poti downloada cel mai nou driver pentru imprimanta ta. http://h10025.www1.hp.com/......reCategory trebuie doar sa selectezi tu ce sistem de operare ai si il downloadezi. Iti spun asta pentru. ca si eu am avut problema asta dar cu alta imprimanta si a mers. Sper ca ii dai de cap.

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Vezi daca mai ai tusi.
Incearca un print selected (selectezi ceva si la print ii dai print selected)
Daca face asa in Excel incearca sa scrii cateva caractere intr-un fisier notepad si dai print. Daca iti listeaza inseamna ca fisierul tau e de vina.
Incearca o reinstalare (o dezinstalezi si o reinstalezi).
Pentru lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si http://www.tutorialepc.ro

| Cosmyn96 a răspuns:

Poate sunt goale cartusele, daca e asa este logic sa-ti scoata foile nescrise.