| hirambianca77 a întrebat:

Am o problema cu Instagramul. Cand apas follow imi arata ca urmaresc persoana respectiva, iar dupa cateva secunde imi arata ca nu o urmaresc.Nu merge sa mai urmaresc nicio persoana. Mentionez ca urmaresc 500 persoane,iar numarul maxim de persoane urmarite este 7, 5k. Nu utilizez Android, am iPhone6 cu ios 8.1. Cum sa procedez ca sa pot da follow iar?

3 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza aplicatia sau da-i un update

| hirambianca77 explică (pentru BlaaBlaa):

L-am dezinstalat si reinstalat, e la zi cu update-ul si am luat si ultima versiune de ios...Tot nimic.

| Simon_Mariana_1997 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si insinstaleaza-l din nou, poate merge asa.