| DeadAndHate a întrebat:

Buna am o problema cu jocul Aika Online. Dupa ce intru in joc imi scriu parola si contul si imi zice : Account not found.Check name and try again.
Am pus alta parola...tot nu a mers asa ca mi-am facut alt cont si imi zice: This account has been cancelled. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

IMPORTANT: Due to service restrictions, new gPotato accounts must originate from the United States or Canada in order to play Aika Online.
"Gpotato.com a blocat ieri IP-urile globale pentru MMORPG-ul Aika Online.
Jocul va putea fi accesat doar de catre jucatorii nord americani, urmand ca noi, restul lumii, sa asteptam probabil ca Gpotato Europe sa lanseze si varianta continentala."
Sper ca ai inteles de ce nu merge si ca, nici nu va merge Pana la noi decizii ale lor care le afli probabil de pe siteul lor oficial.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi zice la fel dar am vazut undeva ca trebuie sa iti mai faci odata cont.Pe mine m-a ajutat sora mea, dar zice ca dupa ce ti-ai facut primul cont trebuie sa astepti.Sau intri pe mail-u tau si vezi acolo si apoi iti activezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie si mie im apare le fell. daca stiam nu ma chinuiam sa descarc jocu asta de tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel am m-am tot chinuit 3 zile sa il descarc si abia am reusit si acum trebuie sa--l sterg ce nasooooooooool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asa imi apare si mie

| AndreasB a răspuns:

Hey vedeti ca a aparut varianta continentala da fa-ti alt acc eu am lvl 57 sniper p.s cresti repede FUNDA

| JustStylez a răspuns:

Prima data mi-a zis This account has been cancelled. apoi
mi-am facut alt cont dar am pus un id de mess american si mi-a mers

| Dkiller a răspuns:

Si mie imi apare la fel pana nu discuta gm-i si fac Aika Online nu merge.

| adyboss234 a răspuns:

Dam mie contul satil fac

| dementul a răspuns:

Eu cand intru imi da eroare plzz spuneti-mi ce sa fac