| Milena12 a întrebat:

Am o problema cu jocurile de pe Facebook(messenger).
Cand dau sa intru intr-un joc oricare,imi da eroare"nu este disponibil in regiunea ta".
Totul s-a intamplat asa dintr-o data.A sters cookie,am reinstalat,am trimis raportare la Facebook, si nimic.
Daca ma poate ajuta cineva, va rog.

2 răspunsuri:
| Kimokato a răspuns:

Depinde si de joc. Poate ca jocul/ jocurile au fost restrictionate in functie de tara.

| Milena12 explică (pentru Kimokato):

Pai prietenului meu ii merge.Fiind aici langa mine. Daca intru de pe alt dispozitiv tot aceiasi eroare.Am incercat cu contul lui, pe telefonul meu, si merge la perfectie.
Tind sa cred, ca e vorba de emailul meu.Altfel nu imi explic.Multumesc pentru raspuns.