| Sweety04 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, nu imi apare chenarul cu logarea Am windows 10, am citit pe internet ca este o problema cauzata de actualizari unde imi spune ca pot remedia tinand apasata tasta Shift in timp ce dau click pe butonul de restart ce ma duce la sectiune de setari, nu functioneaza, doar se reporneste. Ce sa fac? Mai exista si altfel de combinatii care sa deschida setarile?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Da, după cum spun și colegii: Reinstalare (dacă nu ai cumva ceva documente ffff importante pe care așa, le pierzi)

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te deanjează lipsa chenarului, este ce va ce nu merge bine din cauza lui? Dacă nu este, lasă-l așa și nu mai face actualizări dacă nu ai licență

| Sweety04 explică (pentru sierra1):

Da, nu pot deschide laptop-ul, e ramas pe ecranul de logare si nu am chenarul pentru a ma conecta, nu pot accesa nimic, ca sa intelegi mai bine uite un link : https://answers.microsoft.com/......15ab179b6e

| sierra1 a răspuns (pentru Sweety04):

Da, după cum spun și colegii: Reinstalare (dacă nu ai cumva ceva documente ffff importante pe care așa, le pierzi)

| Alexandru250201 a răspuns:

Bagai Windows-ul din nou

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alexandru250201):

Bagă-i*
Puteai spune și "clean install" pentru a nu îl induce în eroare.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Scuze, am gresit