| AlleXx5785 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Mai tot timpul cand il aprind nici nu imi apare desktopul imi apare, launch repair windows (recomandat) si start windows normally, daca dau a doua varianta mi se blocheaza, daca dau prima se incarca cv, spune ca s-ar putea ca pc-ul sa faca asta de mai multe ori pana ce windowsul se va repara. Si imi intra foarte greu, pana la urma merge si se blocheaza, apoi dau reset si iar treaba cu launch repair. si nu stiu ce sa ma fac. Acum am intrat in safe mode with network. Va rog ajutati-ma cu cevasad am windows 7 si antivirus karspersky 2010. Multumesc!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daca ai bagat patch la windos 7 figura tia facut0o kasperscky, ti la dezactivat si ca atare iti apare ca un windows defect. Daca ai restorele activ cauta de unde ai instalat kaspersky si da de acolo restore, apoi vezi daca mai face figuri.Succes

| MenInShadow a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, sau mai bine baga windows xp, daca ai de unde sa iei, poate iti functioneaza mai bine.
Bafta!