| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu ruterul leptopul. Nu imi vede ruterul wifi, ii dau restart si apoi il vede dar scriu parola corect si nu se conecteaza. Dupa ce bag cablul de ineternet se conecteaza si apoi scot cablul ca sa ma joc. Dupa ce inchid leptopul si vreau il pornec mai tarziu iar nu il mai vede si o luam de la capat. Ma puteti ajuta? Va rog

1 răspuns:
| StIlled a răspuns:

XD ai un buton cu semnul wi-fi si cand e rosu nu il recunoaste.
Ori intri pe net si unde bagi adresa bagi ip-ul de la router.
La password scrii parola de la wifi (are pe spatele routerului o parola) si la id tot pe spate ai!
Funda>?