| Diiana232997 a întrebat:

am o problema cu Samsung E2510 cand intru la aparatul foto imi arata ca se incarca, dar se blocheaza adica ca si cum s-ar incarca tot timpul si nu ar mai intra. L-am lasat 1 sau 2 minute sa vad daca se incarca si dupa 2 minute a iesit fara sa apas si a revenit la meniu. Ce sa fac?! Am nevoie de aparatul foto, va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă nu merge cum spune "klaudyk", atunci cumpără un încărcător universal şi încarcă bateria separat.

| claudyk a răspuns:

Am avut si eu o problema de genu...trebuie sa cureti obiectivul sa sufli sau sa dai cu un ac. eu asa faceam si apoi mergea pentru ca intra mizerii la obiectiv