| C3NsUr3 a întrebat:

Am o problema cu un iphone 3gs si problema este aceasta am incercat sa i fac update prin itunes si nu prea mi-a iesit si acum nu mai pot sa intru in meniu nimica...imi zice sa il activez si cand dau sa il activez nu se intampla nimica se incarca vreo 5 minute si dupa zice sa incerc din nou sa il activez... chiar nu stiu ce sa fac va rog ajutati`ma! Si inca ceva zice ca nu am nici un sim bagat in el

5 răspunsuri:
| hashu1985 a răspuns:

Intra pe iPhoneforum.ro ...trebuie iar facut jailbreak, ce iOS i-ai bagat?

| C3NsUr3 explică (pentru hashu1985):

IOS 6.0

| hashu1985 a răspuns (pentru C3NsUr3):

Urat....nu merge nici cu gevey facut...ori astepti sa vezi daca apare ceva hack pentru asta ori il faci neverlock, desii nu stiu cat te coafeaza, e peste 100 euro neverlock

| C3NsUr3 explică (pentru hashu1985):

Si nu merge sa-i dau downgrade?

| hashu1985 a răspuns (pentru C3NsUr3):

Nu prea...