| AZURO a întrebat:

am o problema cu telefonul meu, Samsung Galaxy s4 aseara aveam bateria 49% iar dimineata cand m-am trezit telefonul ere oprit si mai avea doar 2% baterie.Nu am mai patit asta niciodata.Ce are? Ajutati-ma!

Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Poate ai avut wi-fi-ul sau pachetul de date pornit, ai uitat de ele si iti mananca destul de multa baterie astea. Sau niste aplicatii care rulau in background si ti-u mancat si alea bateria. Daca zilele astea ti se pare ca se consuma prea repede bateria lasa-l o data sa se consume toata si sa se stinga, baga-l la incarcat si lasa-l cateva ore la incarcat asa stins. Apoi e posibil sa dispara problema thinking

2 răspunsuri:
| Claudes a răspuns:

Probabil ai lasat Wi-Fi pornit sau a ramas pornit si ecranul. Pune-l pe modul eco. O zi buna!

| cristeasofia a răspuns:

Nu are nimic. Bateria are perioade si perioade, şi eu păţesc asta cand las Wi-Fi-ul pornit peste noapte.