| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Am o problema cu telefonul mobil.Am un Huawei y300 si cand vreau sa apelez pe cineva chiar daca am semnal full sta 1-2 secunde "se face legatura" apoi imi zice"apel inchis" si cum am mai zis am semnalul plin. Daca il inchid si il reaprind din nou merge foarte bine oriunde as fi.Si inca ceva in casa la mine merge in rest aceeasi problema. Trebuie sa activez sincronizarea? Ce are? Va rog frumos ajutati-ma dau funda.

2 răspunsuri:
| Ghengbeng18381 a răspuns:

E de la cartela sau operator. Sau probabil in stearic la rețea este funcția de căutare automata operatori care e oro dezactivata ori e alesa o rețea preferata greșită. Tind sa cred ca e a 2 varianta menționată

| Ghengbeng18381 a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

Setari* ori* trecând peste greșelile ortografice dacă ți-am fost util as dori funda