| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu telefonul(Samsung galaxy s2).Recent l-am dus la reparat, pentru ca trebuia resoftat,a fost totul ok, doar ca astazi am vrut sa descarc niste poze si nu mi-a recunoscut pc-ul telefonul.Inainte sa-l resoftez il recunostea, mentionez ca acum am android 4.0.3 si inainte aveam 2.3.5. Stiti de la ce ar putea fi? am instalat si Samsung kies si acolo imi zice ca se conecteaza.A si dupa ce bag cablu imi apare o casuta in care scrie "Found new hardware wizard".
Multumesc de ajutor.

1 răspuns:
| SpawNury a răspuns:

Pai nu cred ca este de la telefon ci de la PC-ul tau, nu iti da un "next, install" ceva la "Found new hardware"?