| Bizzle a întrebat:

Vreau si eu sa pun 2 melodii de pe Pc pe telefon (Samsung Galaxy B5330). Am conectat cablu Usb, dar imi apare ceva cu Found New Hardware Wizard, si apas pe ce imi zice pe acolo si habar n-am cum sa va explic. Daca ati putea sa ma ajutati. Mersii!

2 răspunsuri:
| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Deci baga cablu de date alt undeva nu tot in usb ala baga-l in spate sau in fata unde nu ai bagat nimic si vezi dupa

| Abc47e634 a răspuns:

Trebuie sa bagi si cand apare ala cu wizard sa astepti si iti apare sa instalezi ceva si instaleaza aia eu asa fac si merge