| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Buna am o problema cu televizorul meu cand pornesc televizorul imi merge numai un program si acel program merge cu purici adica nu se vede foarte clar aceasta problema o am cam de 2 saptamani insa am intr-o dimineata cand l-am deschis mergeau absolut toate, toate programele deci care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Ai cablul de televiziune de la DIGI SAU ROMTELECOM? daca ai antena aia este miscata si prinzi doar programul de test al TV chiar daca vz ce este in direct ala este un program de test

| Dorinel_Cipri_1998 explică:

Nu sunt de la rcs-rds pe cablu din pacate!