| Eu500 a întrebat:

am si eu o intrebare am scanat televizorul si am gasit gsp tv in grila de programe eu sunt pe rds-rcs si cand dau sa vad postul gsp tv se vede cu foarte multi purici pe ecran nu se vede clar, se vede foarte prost ce sa fac ca sa vad postul clar

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Problema este de la rds-rcs, am intalnit multe plangeri in legatura cu receptia posturilor antena1, 2, 3.gsp-tv.In opininia mea, este o chestie politica pe care o fac intentionat.adica bruiaza cu intentie aceste canale.Sunt niste jigodii, eu as schimba compania tv.Numai bine!

| Eu500 explică (pentru wintermee11):

Sas ti ca la chestia asta m-am gandit si eu ca fac intentionat

| wintermee11 a răspuns (pentru Eu500):

Denota lipsa de profesionalism si respect fata de toti clientii lor.Ti.am spus, eu as pleca de la ei in secunda 2.Nu concep ca atunci cand iti dau bani, de bani pe care t.i i.am dat in schimb sa primesc nesimtire.Du.ca.se naibii!

3 răspunsuri:
| dcm4ever a răspuns:

Verifica cablul din spate... daca nu e de acolo, fa o reclamatie.