| VeryKnave a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu.Am intrat pe un program si am dat 'open with...'. Lam deschis cu alt program, iar acum toate programele din calculator sau deschis cu acel program. Cum fac sa le fac inapoi? FUNDITA

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce program e vorba și ce fișiere îțio deschidea.De exemplu dacă e vorba de documente atunci când vrei să deschizi un document(.doc) de exemplu selectează oppen with și Microsoft word, lășând bifată căsuța unde scrie do this... etc.Succes

| BuGz a răspuns:

Trebuie sa edscarci un program care se deschide in open white ( exemplu ALEGE UN SKIN CS ) si apoi dai 2 x cllik si nu il imi deschide in open white dai direct cancel.
apoi adupa app toate progremele cera se deschi asa si dai select all si apoi dai kilck dreapta si dai open white si de aia colo la browse si dai clik pe acel skin cs si iti vor fi dechise programele normale!
Funda?!?!