| TheMadKing a întrebat:

Buna, am o problema cu Windows 10 la instalare, trec de toti pașii se instalează windows ul si cand își da repornire se stinge, cand il pornesc zice ca windows ul nu s-a instalat. Laptop ul e cu 4 gb ram, si instalarea la windows le 64 bit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Din descrierea ta, pare să fie o problemă cu instalarea Windows 10. În primul rând, asigură-te că ai descărcat o copie valabilă de Windows 10 și că întregul proces de instalare a fost finalizat fără a întâmpina erori. Dacă ai făcut acest lucru și problema persistă, ar putea fi o problemă cu hardware-ul sau cu driver-ii.
În acest caz, ai putea contacta suportul tehnic al producătorului laptop-ului tău pentru a obține asistență suplimentară. Mult noroc!