| Den30 a întrebat:

Am o problema de cateva luni bune si nimeni nu ma poate ajuta. Nu mai pot sa descarc nimic in pc. Poze,muzica,programe, nimic! Cand incerc sa descarc imi spune " Scanarea nu a resuit" cineva a zis cum ca ar fi de la un antivirus..dar...nu mai am absolut nici un antivirus in pc. Ajutor, va rog! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StoeanVlad1980 a răspuns:

Ai prea putina memorie si da trebuie sa reinstalezi si windows-ul

| Den30 explică (pentru StoeanVlad1980):

De fapt am o gramada de memorie. smug Windows-ul a fost reinstalat acu` 5 luni cam asa!

| Paul_Nagy_1990 a răspuns:

Sterge participiile si reinstaleaza windowsu