| Den30 a întrebat:

Heii! Cand incerc sa descarc poze sau muzica in pc. nu merge.
Imi spune ceva ..gen..."Scanarea nu a reusit" sau asa ceva. Si nu inteleg de ce.
P.S si am spatiu in pc mult.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema ți de la așa numitu antivirus(sau ce a mai fi și ăla). Verifică setările antivirusului și dezactivează funcția de scanare în timp real.Succes

| K0sti a răspuns (pentru DeyCj):

Ce sfat profesionist ai dat! M-ai spart! Sa dezactiveze scanarea in timp real ca sa se umple de virusi! Bravo! Si asa are, sa mai ia si altii...

| DeyCj a răspuns (pentru K0sti):

Evident, trebuie să folosească scanerul antivirusului, dar am considerat că știe asta(poate m-am înșelat).Eu veci n-am folosit prostii de-astea comerciale ce pot fi penetrate ușor cu un virus real nu comercial ci doar un scaner open source și n-am avut probleme.Acuma că-s pe un os linux nici atât.

| dydy21 a răspuns:

Ai vreun antivirus instalat? Daca da, ce incerci sa descarci este posibil sa fie virusat si antivirusul sa nu te lase.

| Den30 explică:

Multumesc pentru ajutor! Am reusit.

| Den30 explică:

Mi-a mers pentru cateva zile iar acum apare din nou chestia cu Scanarea.
Si nu mai am nici un antivirus in pc. straight face
WTF?!