| Den30 a întrebat:

Heii! Am o problema cu pc-ul care ma dispera. E de 2 luni. Am mai intrebat odata pe TPU dar..nimeni.
Asa ca mai incerc odata.
Nu pot sa descarc nimic,nici de pe Google nici de pe Opera. Muzica, poze..nimic! Imi spune ca "Scanarea nu a reusit" de pe toate site-urile poisible. HELPP! Detalliii! URGENT
Dau funda >:

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Asta se intampla cand antivirusul sau programe de genul devin patronii pc-ului nostru.Dezactiveaza-le!

| Den30 explică (pentru MskDesign):

Am facut asta! Mi-am sters un antivirus...a fost ok o zi...iar dupa..la fel.

| KALASHER a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul...este posibil sa ai probleme cu driverele!

| Den30 explică:

Acum nici nu am antivirus!

| Albert0 a răspuns:

In niciun caz nu e de la drivere. "Scanarea nu a reusit" dezinstaleazati antivirusul sau anti-malware-ul si o sa poti descarca tot ce vrei. Daca nu e de la astea inseamna ca e de la firewall.